Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 30.01.2023

Меню сайта
ФІШКА - шкільна газета
Категорії розділу
Інструкції з ЦО [2]
Інструкції з ЦО цивільної оборони в школі
Плани ЦО [1]
Плани ЦО
Накази цивільного захисту ( ЦО ) [1]
Наше опитування
День туризму сподобався більше ніж у 2009 р.?
Всього відповідей: 312
Статистика
Здолбунів
Locations of visitors to this page

Каталог файлів

Главная » Файлы » Цивільна оборона » Накази цивільного захисту ( ЦО )

Наказ ЦЗ ( ЦО ) Про підсумки виконання заходів цивільного захисту в 2010 році та завдання на 2011 рік
[ ] 15.03.2011, 09:59
Здолбунівська гімназія Здолбунівської районної ради
Рівненської області

НАКАЗ
начальника цивільного захисту
Здолбунівської гімназії

від „___” ________2011 року № _____ м. Здолбунів

“Про підсумки виконання заходів цивільного
захисту в 2010 році та завдання на
2011 навчальний рік”

Керуючись вимогами законів України “Про Цивільну оборону України”, “Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру”, наказу МНС України від 23.04.01 № 97 „Про затвердження Порядку здійснення підготовки населення на ОГД до дій при виникненні НС техногенного та природного характеру”, керівний та командно-начальницький склад, працівники та службовці об’єкту не допустили виникнення надзвичайних ситуацій на об’єкті.
Підготовка з питань цивільного захисту на об’єкті була спрямована на забезпечення готовності керівного складу та невоєнізованих формувань до дій у НС техногенного, природного та воєнного характеру.
Заходи „Плану основних заходів підготовки з цивільного захисту на 2010 рік” в основному виконані.
Підвищився рівень знань особового складу невоєнізованих формувань, служб по ліквідації наслідків аварій, катастроф та стихійних лих, проведення рятувальних та інших невідкладних робіт.
Продовжувалася робота щодо удосконалення системи зв’язку та оповіщення.

Разом з тим, в підрозділах об’єкту є ряд недоліків щодо матеріального забезпечення заходів ЦЗ об’єкту, а саме:
система зв’язку та оповіщення не відповідає сучасним вимогам (ПКМУ від 15.02.99 №192 „Положення про організацію оповіщення і зв’язку у НС”);
забезпечення невоєнізованих формувань матеріальними засобами не відповідає нормам табелізації (Наказ від 20.12.2004 № 954 «Про затвердження Положення про невоєнізовані формування ЦО структурних підрозділів МОН України»);
дообладнання та укомплектування елементами життєзабезпечення захисної споруди не проводилось;
- служби укриттів, інженерна, МТЗ недостатньо приділяли увагу обладнанню колективних засобів захисту, забезпеченню засобами індивідуального та медичного захисту, майну особового складу формувань;
Не весь керівний та командно-начальницький склад ЦЗ пройшов перепідготовку та підвищення кваліфікації з питань цивільного захисту.

З метою усунення зазначених недоліків та забезпечення виконання завдань ЦЗ об’єкту та створення умов для підвищення рівня безпеки на об’єкті, приведенню системи ЦЗ на об’єкті у відповідність керівним документам,-

НАКАЗУЮ:

1. Головним завданням ЦЗ на 2011 рік вважати - готовність системи ЦЗ до дій за призначенням при загрозі та виникненні НС техногенного та природного характеру.

2. Керівникам структурних підрозділів ретельно проаналізувати роботу посадових осіб, керівників невоєнізованих формувань і дати принципову оцінку їх діяльності.

3. Начальнику штабу ЦЗ до 20.03. 2011 року провести корегування Плану дій органів управління і сил ЦЗ об’єкту з запобігання і ліквідації НС”. При корегуванні Плану дій основну увагу приділяти заходам по зменшенню ризику виникнення надзвичайних ситуацій, збитків та людських втрат в разі стихійного лиха та мінімізації наслідків НС техногенного та природного характеру.

4. Начальнику штабу ЦЗ, головам евакокомісії та комісії з питань ТЕБ та НС об’єкту переглянути і відкоригувати плануючі документи та посадові обов’язки керівного складу ЦЗ.

5. Начальникам служб в поточному році виконати наступні заходи матеріально-технічного забезпечення заходів ЦЗ об’єкту:
- провести інвентаризацію засобів індивідуального захисту, приладів радіаційної та хімічної розвідки;
- недостатню до розрахункової кількість приладів придбати;
- систему оповіщення привести у готовність до використання за призначенням. Перевірку системи оповіщення здійснювати щоквартально.

6. Затвердити “План основних заходів підготовки з ЦЗ у (назва об’єкту) на 2011 рік”, що додається.
6.1. Навчальний рік в системі ЦЗ ОГД розпочати 02 січня і закінчити 30 листопада 2011 року (місяць грудень використовується для підведення підсумків, показових занять, планування заходів з ЦЗ на наступний рік).
6.2. З метою напрацювання теоретичних та практичних навичок і впевнених дій в умовах надзвичайних ситуацій в 2011 році проводити заняття з питань ЦЗ у складі груп згідно з тематиками відповідно до “Плану основних заходів підготовки з ЦЗ об’єкту на 2011 рік”:
- з керівним складом ЦЗ об’єкту - по 15-ти годинній програмі;
- з особовим складом невоєнізованих формувань ЦЗ об’єкту - по 15-ти годинній програмі;
- з працівниками і службовцями, які не ввійшли до складу невоєнізованих формувань, - по 12-ти годинній програмі.
6.3. Начальнику штабу ЦЗ спланувати і провести об’єктові тренування (навчання), командно-штабні навчання з працівниками об’єкту відповідно до “Плану основних заходів підготовки з ЦЗ об’єкту на 2011 рік”.
6.4. Керівникам навчальних груп підготовки з ЦЗ розробити та подати мені на затвердження розклади занять, журнали обліку підготовки до „20” березня 2011 року.
6.5. Враховуючи складність техногенно-екологічного навантаження в Україні і на території Рівненської області, керівникам учбових груп добиватись глибоких знань від підлеглих з питань захисту від радіоактивних і сильнодіючих отруйних речовин та захисту від природних катаклізмів.
6.6. Начальнику штабу, керівникам структурних підрозділів заняття завершити прийняттям заліків у особового складу невоєнізованих формувань з відпрацюванням нормативів.

7. Начальнику штаба ЦЗ систематично вести „Журнал обліку підготовки керівного та командно-начальницького складу в НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області”.

8. Наказ довести до особового складу об’єкту ЦЗ об’єкту.

9. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Начальник ЦЗ-
директор гімназії ________________________ І.Г.Гнатюк

Категория: Накази цивільного захисту ( ЦО ) | Добавил: zdsova | Теги: цивільний захист, Наказ ЦО, Наказ про підсумки, ЦЗ
Просмотров: 11077 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 5.0/1 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Друзі сайту
 • Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!
 • Українські пісні
 • Форма входу
  Семінар по психології - 26.11.2010р.
  Матеріали семінару
  Пошук
  Районний семінар учителів англійської мови
  Районний семінар учителів української мови
  Районний семінар учителів початкових класів
  Учнівська науково-практична конференція

  Copyright MyCorp © 2023
  Зробити безкоштовний сайт з uCoz